Черкаська поліція затримала голову тендерного комітету при отриманні хабара

Новини Черкаси

Працівники управління захисту економіки в Черкаській області ДЗЕ Національної поліції України спільно з військовою прокуратурою Черкаського гарнізону та слідством обласної поліції  затримано одного з керівників агротехнічного коледжу Національного університету садівництва, який вимагав 30000 гривень та отримав частину неправомірної вигоди в сумі 20000 гривень у вигляді «відкату».

Посадовець був затриманий при отриманні хабара в сумі 20 тисяч гривень.

Зазначений директор коледжу водночас виконує обов’язки  голови тендерного комітету.

Грошову неправомірну вигоду посадовець отримав від суб’єкта господарювання за безперешкодне перерахування всієї суми грошових коштів визначених умовам договору та не створення умов і вчинення дій направлених на розірвання зазначеного договору і накладення на суб’єкта господарювання штрафних санкцій.

Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Розповісти друзям
 • 27
  Поширили:

11 коментарів до “Черкаська поліція затримала голову тендерного комітету при отриманні хабара

 1. 1

  1

  Просто так, для себе і свого розумінні цікавлюся: Хапуга, в момент затримання, був у краватці, чи у вишиванці?

  1. 0

   0

   Він був у вишиванці. але е давнім регіоналом.бо сам особисто агітував своіх студентів за Януковича!

 2. 1

  1

  Добре знаю директора коледжу, як дуже порядну та принципову людину! Ніколи не повірю, що він міг на таке підти! Підстава, однозначно!!!

 3. 1

  1

  Дуже давно знаю директора коледжу, порядна людина, завдяки йому коледж до цих пір функціонує. Є сумніви в правомірності дій зі сторони поліції.

 4. 1

  1

  Підстава. Не один рік знаю цю людину. Зараз стало дуже модно звільняти місця для інших таким способом.

 5. 2

  3

  Чергове свавілля правоохоронних органів, яке показує, що підставити людину заради власної і посадової вигоди простіше простого.

  1. 2

   1

   Шановний дописувач. Ми помітили, що Ви раніше вже залишали коментар, під нікнеймом “Ярослав”. Ми цінуємо Ваші дописи, але прохання не маніпулювати.

 6. 1

  0

  Хапузі -по заслузі!Бог на світі е !Людські сльози на камінь не падають Це вовк у овечій шкурі;здійснював свавілля Але бумеранг повертаеться!Здійснилась 9 заповідь– “Не свідкуй неправдиво на свого ближнього” Мені вас жалко ,Віктор Олександрович, але це колись повинно було статись! Бо все –таки риба гние з голови!

 7. 0

  0

  Ганьба таким керівника та керівникам які призначають таких керівників. Смішно читати коментарі про те, що добре знають директора В.І і не вірять, що він не бере хабарі, відкати та інше. Хто знає скільки квартир куплених за державні кошти у Києві його сім,єю та дорогі машини. Заклад на мою думку застиг в СССР тільки мішки грамот на його ім,я виросли. Прийшов на наступний день і посміхаєьться, наче нічого не трапилося, а зараз як завжди на лікарняний пішов. Мої прогнози , що ніякого правосуддя не буде. Мені здається, що як завжди буде задіяний такий капітал для закриття справи, що очікувати іншого кінця не варто. А в справедливість всерівно віриться.

 8. 0

  0

  Ганьба таким керівника та керівникам які призначають таких керівників. Смішно читати коментарі про те, що добре знають директора В.І і не вірять, що він не бере хабарі, відкати та інше. Хто знає скільки квартир куплених за державні кошти у Києві його сім,єю та дорогі машини. Заклад на мою думку застиг в СССР тільки мішки грамот на його ім,я виросли. Прийшов на наступний день і посміхаєьться, наче нічого не трапилося, а зараз як завжди на лікарняний пішов. Мої прогнози , що ніякого правосуддя не буде. Мені здається, що буде задіяний такий капітал для закриття справи, що очікувати іншого кінця не варто. А в справедливість всерівно віриться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.