Черкаська поліція відпрацювала затримання озброєнних нападників в середмісті Черкас

Новини Черкаси

В Черкасах поліцейські провели навчання по затриманню озброєних зловмисників та визволенню заручників. Під час навчально-тренувальних заходів поліцейські відпрацьовували алгоритм дій правоохоронців під час розшуку та затримання умовної групи озброєних нападників.

Навчання проходили за участі працівників підрозділів Головного управління Нацполіціїв області, патрульної поліції, поліції охорони, нацгвардійців та КОРДу.

В той же час варто зазначити на численні нарікання від жителі нашого міста, які чули постріли чи проходили повз місце подій, особливо, зважаючи на нещодавнє вбивство депутата Сергія Гури, не знаючи, що відбувається, почали панікувати.

Читай також: У середмісті Черкас лунали автоматні черги, захоплено заручників

Також містян обурила відсутність попереджень про заплановані навчання, які відбувалися в різних частинах міста.

Як інформують в Головному управлінні Національної поліції в Черкаській області під час навчально-тренувальних заходи поліцейські відпрацьовували алгоритм дій правоохоронців під час розшуку та затримання умовної групи озброєних нападників. 

Втім за словами правоохоронців їх головна мета при проведенні навчань – вдосконалення практичних навичок поліцейських, налагодження взаємодії підрозділів та служб, застосування на практиці теоретичних знань щодо організації, тактики проведення спецоперацій та алгоритму дій під час реалізації спеціальних оперативних планів. 

Дані навчання дають можливість ретельно проаналізувати дії кожного підрозділу та поліцейського окремо аби у реальних ситуаціях правоохоронці діяли на високому професійному рівні. 

Розповісти друзям
  • 6
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.