Черкаська пенсіонерка потребує допомоги на лікування онкології

Новини Черкаси

Черкащанка Тетяна Литвин потребує допомоги на лікування онкологічного захворювання. Лікування пенсіонерки, що все життя працювала педагогом в сільскій школі, потребує значних коштів яких у родини немає. 

До редакції видання звернулася донька, яка просить небайдужих черкащан надати посильну допомогу на лікування своїй  мамі – Литвин Тетяні Петрівні.

Жінка пише, що Тетяні Петрівні три роки тому діагностували рак молочної залози:

Було мало взято матеріалу на визначення статусу раку. Тому хворобу просто заліковували: мама отримала 23 курси хіміотерапії. Всі заощадження сім’ї пішли на них. Мамі погіршало і ми наполягли на повторному аналізі. Визначено було статус HER +2neu. Ця форма раку лікується лише ГЕРЦЕПТИНОМ. Курс лікування рік. Щоб побачити хоч якийсь результат потрібно отримати 6 введень. Одне введення коштує 46 тис. грн. Я зверталася до владних структур. Там нам допомогли аж 300 грн. разової доподопоги. Вирішили познущатись?! В благодійних фондах теж нічого я не знайшла, але в одному мені сказали:”В Україні за батьків не просять, їх відразу хоронять” – написала жінка.

Благодійну допомогу можна надіслати на рахунок: ПриватБанк 5168742604290845 Литвин Василь Лаврентійович (чоловік).

Документи:

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.