Черкаська область: рятувальники продовжують ліквідовувати наслідки негоди (фото, відео)

Новини Черкаської області

1 липня Черкащина опинилася в зоні дії потужного циклону який завдав значних руйнувань на території 5-ти районів області: Золотоніському, Чорнобаївському, Драбівському, Уманському та Шполянському. Найбільше постраждали Золотоніський та Чорнобаївський райони.

Станом на 06 годину ранку 3 липня в постраждалих районах залишаються відключені 657 трансформаторних підстанцій, через, що без енергопостачання перебувають 78 населених пунктів області. 

Читайте також: У Дніпрі рятувальники шукають 16-річного хлопчика

У розчищенні об’єктів енергетичної інфраструктури аварійним бригадам обленерго крім фахівців Управління ДСНС та особового складу Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля допомагають ще й представники Золотоніського лісгоспу.

За попередніми оцінками в Уманському, Драбівському, Золотоніському та Чорнобаївському районах внаслідок шквалистого посилення вітру були повалені 648 дерев, якими було перекрито рух автотранспорту, пошкоджено житлові будинки, промислові споруди та об’єкти енергетичної інфраструктури. Завали на дорогах за допомогою інженерного інструменту та обладнання, силами служби утримання автодоріг та рятувальників місцевих пожежно-рятувальних частин Управління ДСНС впродовж доби були прибрані. Дерева розпиляні, рух автотранспорту повністю відновлено усіма автошляхами.

Підрозділами ДСНС розпилені та прибрані 248 дерев (з початку ліквідації наслідків негоди розпилені та прибрані 428 дерев).

Внаслідок негоди за медичною допомогою звернулися 48 громадян, 17 чоловік серед яких 4 діти госпіталізовані. 

Всього на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації залучено 68 чоловік особового складу та 10 одиниць техніки підрозділів Управління ДСНС, а також 126 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля.

В усіх районах у цілодобовому режимі продовжують працювати штаби з ліквідації надзвичайної ситуації.

Загальний стан проведення аварійно-відновлювальних робіт контролюється обласним штабом з ліквідації наслідків негоди під керівництвом Голови ОДА Юрія Ткаченка.

Управління Державної служби України з НС у Черкаській області

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.