Черкаська міська організація партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність” визначилась з кандидатом в міські голови

Новини Черкаси

Під час сьогоднішньої конференції Черкаської територіальної організації партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”було затверджено кандидатом на посаду міського голови Черкас  Олександра Радуцького.

radik2-710x434-430x326

За його кандидатуру проголосували більшість з присутніх на конференції членів регіональної організації  – 42 з 44.

12004841_742208005884561_5435263969978200475_n

Сам Олександр Романович так прокоментував сьогоднішню конференцію:

“На сьогоднішньому засіданні Ради Черкаської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» я подякував однопартійцям за висловлену довіру, що вони підтримали мою кандидатуру на посаду міського голови Черкас та першим номером у списку кандидатів у депутати до міської ради.
Також на засіданні були відкриті списки кандидатів у депутати до Черкаської міської ради. Як на мене, це команда, яка змінять місто Черкаси і зробить його європейським. Адже кожен з її членів – це особистість. Окрім того, в нашому списку є 15 діючих мажоритарників, які у 2014 році виграли вибори на округах.
Моє бачення, що мінімум депутатів, які пройдуть від нашої політсили в міськраду – це 20. Тому я побажав усім налаштовуватися на роботу, адже в цьому місті вже давно потрібно навести порядок.”

За інформацією видання  Вичерпно.

Розповісти друзям

5 коментарів до “Черкаська міська організація партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність” визначилась з кандидатом в міські голови

 1. 0

  0

  Та вкусіть себе за дупу з вашим кандидатом. Яка партія, такі і кандидати, що тут ще скажеш…

 2. 0

  0

  Сподіваємось, що конструктивна праця на місто триватиме і далі. Цей рік багато зроблено без участі балакучих демократів . Ремонти шкіл та садочків – в сумі фінансування рекорд за багато років.

 3. 0

  0

  Вважаю, що Радуцькому варто дати шанс… дивишься його роботу і видно, що – піклується про місто.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.