Черкащан, які не підпишуть декларацію з лікарем чекають платні послуги

Медицина Черкаси Новини Черкаси

У Черкасах за інформацією очільника профільного департаменту міської ради Олега Стадника, кількість укладених декларацій із сімейними лікарями і педіатрами досягла 155 тисяч, інформує сайт “Zmi.ck.ua”.

На думку Олега Стадника ці показники цілком хороші для Черкас результати шести місяців приписної кампанії. Проте,  ще не всі жителі обрали лікаря й підписали з ним угоду.

Пацієнти, які не оберуть собі сімейного лікаря та не підпишуть з ним декларацію, будуть сплачувати за медичні послуги на первинному рівні власним коштом.

Також посадовець, зауважив, що містян, які уклали договір з сімейним лікарів більше, аніж тих, хто має електронну карту пацієнта.

– Електронну картку пацієнта, яка функціонує понад півтора роки, мають 230 тисяч черкащан, – розповідає Олег Михайлович. – Це свідчить про те, що ми ще маємо значну кількість людей, які прийшли, зареєструвалися, але досі не уклали декларації з сімейним лікарем.

За його словами, щодня угоди підписує близько 600 – 700 жителів Черкас.

Приписна кампанія триватиме до 1 січня 2019 року.

Довідково: Від липня цього року дохід лікарів первинної ланки – терапевтів, сімейних лікарів, педіатрів – залежатиме від кількості декларацій, які з ними уклали пацієнти (тобто від кількості пацієнтів, яких вони будуть обслуговувати).

Розповісти друзям
  • 1
    Поділитися

1 коментар до “Черкащан, які не підпишуть декларацію з лікарем чекають платні послуги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.