Черкашани б’ють на сполох – мертва риба від “Долини троянд” до пляжу “Живчик”

Новини Черкаси

Дніпро у місті Черкаси. Мертва риба на узбережжі. Державна екологічна інспекція у Черкаській області говорить про те, що така жахлива картина з рибкою не тільки від долини троянд до пляжу Живчик, а і по обидва боки Дніпра. 

N6gF5uR43SI
Це фото зроблене в «Долині троянд»

W82uXeQHbGA

А ось на іншому фото ми можемо побачити, що рибка вже відкрилася, черв’ячки вилазять на поверхню і створюють пінку. І все це від «Долини троянд», де проходять різні святкування, і аж до молодіжного пляжу «Живчик».

wxCShjKwab4

“Але це тільки те, щ о я знаю, та бачу кожного дня. Ці дівчатка які на фото, розповіли мені, що така рибка є не тільки в «Долині троянд», а і вздовж всього берегу Дніпра аж до мосту, а може і далі. Після отримання моєї заяви до Державної екологічної інспекції у Черкаській області, мене повідомили, що термін розгляду питання 1 місяць. Ми всі чудово розуміємо, що місяць чекати не можна.

Після отримання моєї заяви до Державної екологічної інспекції у Черкаській області, мене повідомили, що термін розгляду питання 1 місяць. Ми всі чудово розуміємо, що місяць чекати не можна.
Я зі своєю сім’єю приберу ділянку від «Долини троянд» до пляжу «Живчик», але ж ситуацію це не врятує.
Моє прохання – як до мера нашого міста Бондаренко Анатолія Васильовича, так і до голови обласної ради Вельбівець Олександра Івановича, і до виконуючого обов’язків начальника Державної екологічної інспекції у Черкаській області Поліщук Сергія Анатолійовича, зробити все можливе, і не можливе, заради безпеки нашого населення.
Дорогі друзі прошу вас не залишатись байдужими і відгукнутись на моє прохання. В наших руках здоров’я наших дітей, а що може бути важливіше…
Давайте зробимо наше місто найкращим, найчистішим, найяскравішим. Якщо в нас вийде це з нашим містом, то і вийде з нашою країною.

Мій особистий телефон – 0977797704

Мій робочий телефон – 32-12-29″ – повідомляє черкащанка в своїй публікації в соціальній мережі

Розповісти друзям

1 коментар до “Черкашани б’ють на сполох – мертва риба від “Долини троянд” до пляжу “Живчик”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.