Черкащиною пройшов автофлешмоб до Дня партизанської слави

Новини Черкаської області

«Героїв пам’ятаємо» – такий автофлешмоб пройшов на Черкащині в рамках вшанування пам’яті жертв фашизму, Дня партизанської слави та Дня захисника. Стартуючи з Черкас активісти, представники державних установ, ветерани, представники громадських організацій, депутати та інші небайдужі проїхались колоною по місцях партизанської слави Черкаського району та поклали квіти до меморіальних комплексів. Долучилися до автопробігу й помічники-консультанти народного депутата Владислава Голуба.

Автопробіг пройшов 22 вересня. Його маршрут пролягав через Черкаси, Свидівок, Мошни, де учасники мали змогу відвідати меморіальні комплекси і вшанувати загиблих. Не оминули й героїв сучасності – поклали квіти  до могили бійця АТО Максима Преснякова.

«Приємно, що сьогодні в Черкаському районі організовуються такі заходи. Ми маємо зберігати історію, й не лише раз на рік, а й щодня пам’ятати про безцінний подвиг тих, хто боровся в тилу захищаючи рідну землю»,- зауважила керівник громадської приймальні народного депутата Владислава Голуба Інна Ключка.

Сьогодні Україна знову змушена боротись за свою територію, незалежність, відстоювати права своїх громадян. Тому пам’ять про наших героїв жива, і надалі житиме у серцях кожного свідомого українця, йшлося під час вшанування.

Інна Молчанова

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.