Черкащина займає друге місце по виробництву м’яса

Новини Черкаської області

Черкаська область завдячуючи потужностям холдингу «Золотоніський бекон» займає друге місце по виробництву мяса в країні. Таку інформацію повідомляє видання Діловий регіон. Втім дані приведено за 2016 рік. В той же час по виробництву продукції рослиництва регіон займає 9 місце рейтингу.

Відповідно до повідомлення сайту visnuk.com.ua повпливала на такі результати і погодна складова. Адже несприятлива погода істотно змінила планові показники врожаю: «Дефіцит опадів спостерігався в нехарактерних для цього регіонах,  таких як Кіровоградська, Черкаська області, особливо постраждала Київщина. Погодні умови не сприяли формуванню високого врожаю» – повідомила Тетяна Адаменко, начальник відділу агрометеорології Гідрометцентру.

Які ж регіони війшли до лідерів рейтингу? Так у Вінницькій області (перше місце рейтингу) розташовано основні потужності гіганта МХП, холдинг «Золотоніський бекон» вивів на друге місце Черкаську область, а компанія з данськими інвестиціями «Даноша», що займається свинарством, забезпечила потрапляння до ТОП-10 зовсім не сільськогосподарської Івано-Франківської області.

У той же час у сільськогосподарському виробництві Черкащини зайнято понад 147 тисяч осіб.

 

Розповісти друзям
  • 2
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.