Черкащина відправляє понад вісім тонн гуманітарної допомоги в Авдіївку

Новини Черкаси

У понеділок 6 лютого на Схід України до міста Авдіївка вирушить вісім тон гуманітарної допопомоги. Це буде вже другий  вантаж, який вирушить із Черкащини до постраждалого від обстрілів міста. Про це інформують в прес-службі ОДА з посиланням на першого заступник губернатора Черкащини  Віталія Коваля.

Продукти харчування, теплі речі, ліки, продукти для відновлення енергетики, зокрема генератори, кабелі й дизпаливо, та інші необхідні речі збирали усі райони та міста області. Активно долучилися й підприємства Черкащини. Цей вантаж – лише частина тієї допомоги, яку спрямовують черкащани до Авдіївки. Адже деякі райони окремо відравляють вантажі.

– На потребу Авдіївки досить оперативно та свідомо відгукнулася уся область, – зауважує Віталій Коваль. – За таку небайдужість жителям нашого краю окрема дяка. Так Черкащина вкотре підтверджує, що немає різниці між українцями в Центрі, на Півдні, Сході чи Заході. Всі ми – єдина велика нація. І готові завжди підставити дружнє братнє плече один одному. Сподіваюся, що спільний тиск як наших Збройних Сил, так і міжнародної спільноти зупинить російських найманців та дасть можливість відновити інфраструктуру міста та постраждалого регіону в цілому.
Про необхідність долучатися до допомоги наголосив під час наради і голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко. За словами очільника області Черкащина стала першою, яка відправила гуманітарний вантаж для постраждалих у Авдіївці. Про це він повідомив під час координаційної наради в режимі селекторного зв’язку .
«На цьому роботи не закінчуються. Є райони, які постійно долучаються до допомоги й відправляють продукти харчування й обладнання постраждалим»,- розповів Ю. Ткаченко.
Він також зауважив, що Черкащину з цього приводу відмітив віце-прем’єр-міністр України.
Інна Молчанова
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.