Черкащина отримає суттєву допомогу на розвиток громад – Голуб

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Вчора відбулося засідання Комітету з питань бюджету Верховної Ради України, де були погоджені субвенції місцевим бюджетам з державного бюджету. Так ці кошти були передбачені урядом на засіданні КМУ 24.06.2016 року. В додатках до Постанови № 395 для Черкас та Черкаської області передбачено багатомільйонну субвенцію для соціально-економічного розвитку .

Про це на власній сторінці у фейсбук повідомив народний депутат України  Владислав Голуб

“Як писав десь місяць тому, що я особисто лобіював і відстоював на всіх рівнях виділення коштів на придбання рентгенапарату для Золотоніської центральної районної лікарні та рентгенапарату та апарату ультразвукового дослідження для Канівської центральної районної лікарні. Всі бюрократичні щаблі це питання пройшло і тепер можно з певненістю сказати, що ці гроші отримає місцева влада.” – повідомив народний депутат Владислав Голуб

Також будуть продовжені роботи, щодо подолання екологічного лиха в Золотоніському районі, а саме продовження робіт по очисні річок Золотоношка та Суха Згар.

Читайте також: Завершено перший етап розчистки річок Золотоношка та Суха Згар

Цю подію прокоментував також і міський голова Черкас Анатолій Бондаренко:

Друзі , маю гарну новину , постанова 395 КМУ від 24 червня . м. Черкаси 12 мільйонів гривень . Дякую Олегу Петренку за допомогу а також Івану Крульку і Владиславу Голубу за підтримку . Завдяки цим коштам наше місто стане ще краще .

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.