Черкащина – лідер сміттєвого антирейтингу

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Черкащина перша в Україні за кількістю сміття і має найбільшу кількість звалищ.
Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак презентував проект запровадження сервісу «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ».
Відповідно до неї проведено облік місць видалення відходів та стихійних зібрань непотребу. Черкаська область лідирує в Україні та  має більше трьохсот таких звалищ.
Семерак  зазначив, що області, через небажання керівництва визнавати реальні масштаби проблеми, не сприяли розробці мапи сміттєзвалищ, бо не подавали Мінекології інформацію про справжній стан звалищ. Поки що немає жодної області, яка б надала повну картину геолокації сміттєзвалищ.
«Чесно кажучи, боляче говорити про Україну, яка перетворилася на смітник», –  охарактеризував Семерак сучасну ситуацію.
Як зазначив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, місцева влада має усі технічні інструменти для вирішення проблем звалищ на своїх територіях: «Я не бачу проблем, які завадили б місцевій владі вирішити проблеми сміттєзвалищ – ніяких технічних проблем немає. Я займався рекультивацією одного зі сміттєзвалищ». На його думку, місцева влада має можливості самостійно упорядкувати власні звалища.
Проведений облік місць видалення відходів та стихійних сміттєзвалищ показав, що в Україні станом на сьогодні понад 30 тисяч сміттєзвалищ, повідомляє «Укрінформ».

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.