Черкащанин знайшов підприємця, який зрізав липи

Новини Черкаси

Черкащанин Сергій Кузляєв повідомив, що знайшов “покидьків” які зрізали липи на площі 700-річчя. Та просить переказати винагороду на свій рахунок як підприємця, для можливості сплати усіх податків. Відповідний пост він виклав на власній сторінці в мережі фейсбук.

Нагадаємо, що вчора міський голова Черкас на власній сторінці соціальної мережі оприлюднив емоційний пост, щодо зрізаних дерев на пл. 700-річчя та назначив винагороду 10 000 гривень за інформацією хто це зробив.

“Вже два дні Черкаси лихоманить тема “ПОКИДЬКІВ”, які зрізали дерева на площі 700-річчя. Міський голова навіть оголосив, що дасть 10 тис. грн тим, хто знайде, хто це зробив.”, – пише Сергій. – Я ЗНАЙШОВ! Анатолій Бондаренко, 10 тис. прохання перерахувати мені на підприємницький рахунок, щоб я був чесний перед державою і також сплатив податки.

По суті справи

Є така собі підприємець Зуєва. Вона уклала договір пайової участі на розміщення кіоску в 42 м. кв по вул. Добровольського, 15. Договір укладався ще два місяці тому. Підписував його особисто Анатолій Васильович Бондаренко (!!!!). Візував особисто директор департаменту архітектури, містобудування та інспектування Артур Савін.

Нижче приведено відповідні документи та договір підписаний міським головою Черкас:


Розповісти друзям

1 коментар до “Черкащанин знайшов підприємця, який зрізав липи

  1. 0

    0

    договір не дає право Зуєвій проводити вирубку дерев для цього потрібен дозвіл екології, який вона навряд чи брала, а голові нашому наука дивись, що надаєш. Екологічна служба повинна ошрафувати Зуєву за незаконне вирубання лип і зобов`язати посадити те що вирубала.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.