Черкащанин у петиції просить владців відновити зупинку по Смілянській

Новини Черкаси

З пропозицією до міської влади з питання відновлення зупиночного комплексу по вулиці Смілянській поруч з Центром дитячої та юнацької творчості звернувся мешканець Черкас Станіслав Сафонов.

Для цього він зареєстрував відповідну петицію на сайті Черкаської міської ради:

В зв’язку з великим скупченням пасажирів на зупинці громадського транспорту по вулиці Смілянська поруч з Центром дитячої та юнацької творчості виникає потреба в наявності сучасної та зручної зупиночної конструкції для захисту від опадів та прямого сонячного проміння. Особливої актуальності це набуває в період спекотної погоди, коли десятки людей, в тому числі діти очікують на громадський транспорт на пекучому сонці.

Більшості містян не зрозуміли причини відсутності зупиночного комплексу на від реконструйованій площі.

Просимо розглянути питання встановлення відповідного зупиночного комплексу для зручності пасажирів – мешканців міста Черкаси. За потреби передбачити відповідні кошти в Програмі соціально-економічного розвитку міста та видатках бюджету розвитку.

Дану споруду розробити з врахуванням великого скупчення людей на зупинці з відповідними архітектурними та інтер’єрними рішеннями. Якнайшвидше вирішення питання сприятиме підвищенню комфорту та безпеки черкащан, які користуються послугами громадського транспорту.

Підтримати петицію можна за посиланням.

Розповісти друзям

1 коментар до “Черкащанин у петиції просить владців відновити зупинку по Смілянській

  1. 0

    0

    Відновити зупинку в тому разі якщо будуть лише лавки та накриття від спеки та дощу і ніяких ларьків , магазинчиків та встановлення всякої реклами!!!!!!!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.