Черкащанин отримає 10 років увязнення за насильство над неповнолітніми

Кримінал Черкаси Новини Черкаси

Минулого місяця Черкаська місцева прокуратура повідомляла про підозру чоловікові у вчиненні кримінального правопорушення за фактом розбою на неповнолітню дівчину в ліфті під’їзду. Також встановлено причетність чоловіка до фактів насильницького задоволення статевої пристрасті неприроднім способом з неповнолітніми.

Правоохоронцями перевірено та встановлено причетність вказаного правопорушника до фактів насильницького задоволення статевої пристрасті неприроднім способом та із погрозою застосування фізичного насильства, розбещення неповнолітніх.

Як наслідок, за вказаними фактами здійснюється процесуальне керівництво за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 156 (вчинення розпусних дій щодо особи, яка не досягла шістнадцятирічного віку), ч. 2 ст. 153 (задоволення статевої пристрасті неприроднім способом із застосуванням погрози фізичного насильства, вчинене повторно особою, яка раніше вчинила злочин, передбачений ст. 152 КК України, вчинене щодо неповнолітньої) Кримінального кодексу України.

За вказаними епізодами зібрано достатньо доказів, на підставі яких зловмиснику повідомлено про підозру та відносно нього застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування триває, зловмиснику загрожує максимальне покарання у вигляді до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.