Черкащани знайшли пляшку зі щасливими 100 доларами від ведучих шоу “Орел і Решка”

Новини Черкаси

Черкащани Влада і Макс Любченки знайшли на Філіппінах пляшку зі щасливими 100 доларами від ведучих шоу “Орел і Решка”.

“Програму “Орел і Решка” на дозвіллі час від часу дивимось. Поїздку на Філіппіни вже на той час спланували. І якраз за кілька днів перед від’їздом вийшов черговий випуск шоу. Загорілися таки знайти цю пляшку. Тому довелося дещо підкоригувати маршрут, наблизивши його саме до острова Палаван, біля якого і заховали щасливі 100 доларів”, розповідає Влада.

Повідомляє сайт “Інфоміст“.

Аби таки дістатися до конкретно вказаного місця, довелося вмовити капітана човна змінити екскурсійний маршрут та ще додатково певну відстань пропливти самотужки. Щасливі 100 доларів черкащани вирішили не витрачати, а зберегти як сувенір.

“Ми подорожували без багажу, а пляшку, як знаємо, в ручну поклажу брати не можна. Тож таки довелося придбати сумку, тепер така приємна пам’ятка прикрашає наше робоче місце”.

Опісля черкащани надіслали фото із знахідкою за вказаною у записці електронною адресою, тож згодом отримали зворотні вітання від ведучого шоу Євгенія Синельникова.

Додають, що ця поїздка для мандрівників була найбільш далекою. До цього бували в Індії, на Шрі-Ланці, згодом планують побачити Африку та Південну Америку.

Мы сделали это!🙀😁 Бутылка со 100$ от «Орла и Решки» @orelireshka_official на Палаване найдена НАМИ😍 Пришлось поуговаривать команду экскурсионной лодки сойти с маршрута, а Максу сплавать на остров,где @ga_ria спрятала бутылку, но радости полные плавки😊😊 Жаль,что что бутылка без наклеечки,но попытаюсь ее в ручной клади увезти домой на память🇵🇭 #орелирешка #орелирешкаморскойсезон #кладоискатели #бутылкаорелирешка #палаван #philippines #palawan #vacation #travel

Публикация от Vladislava Liubchenko (@vladiliu)

Зазначимо, “Орел&Решка” – розважальна телепрограма, присвячена подорожам. У кожному випуску розповідають про одну країну або місто з двох точок зору мандрівника: необмеженого матеріально та ощадливого зі 100 доларами в кишені. Той, у кого золота безлімітна банківська картка, в кожному випуску залишає для туристів пляшку із запискою та 100 доларами, вказавши її точне місцезнаходження.

Розповісти друзям
  • 24
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.