Черкащани зможуть надавати петиції в ОДА

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Усі актуальні для Черкащини питання будуть опубліковуватись на офіційному порталі Черкаської ОДА у «петиціях». У випадку набрання необхідної кількості голосів, те чи інше питання буде розглянуто  головою Черкаської ОДА Юрієм Ткаченком.

Без-имени-1

Основою в роботі для  новоствореної рубрики стали зміни, внесені до  Закону  України «Про звернення громадян» в частині відносно електронного звернення і електронної петиції, а саме, он-лайн реєстрація важливої теми, голосування, розгляд керівництвом, повідомлення про результати.

– Новий Закон не поширюється на адміністрації, проте на пропозицію громадськості ми створили такий розділ на новому сайті, адже це ще один спосіб спілкування влади з громадою та важливий крок до запровадження електронної демократії на Черкащині, – зауважує заступник голови Черкаської ОДА Юрій Сас.

Юрій Михайлович повідомив, що на сайті адміністрації вже є перші петиції та закликав долучатись до їх підтримки у випадку актуальності та створення нових е-петицій. У випадку, коли те чи інше звернення набере тисячу і більше голосів, буде винесене на розгляд очільника Черкаської області. Проте і петиції з меншою підтримкою не залишаться поза увагою – їх направлятимуть у відділ звернень громадян.

За матеріалом сайту Черкаської ОДА

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.