Черкащани збирають підписи за зменшення премії міському голові

Новини Черкаси

На сайті Черкаської міської ради з’явилась електронна петиція із пропозицією зменшити премію міському голові Анатолію Бондаренку з 400% до 100%. Петиція оприлюднена за наступним посиланням.

Нагадаємо, що в березні депутати Черкаської міської ради прийняли рішення преміювати міського голову Черкас Анатолія Бондаренко, встановити йому надбавки та надати йому матеріальної допомоги у 2018 році. Таке рішення викликало в соціальних мережах цілий шквал негативних відгуків, мовляв, міський голова Черкас не заслуговує премії взагалі.

Пізніше з’явилися “провокації” у бік очільника Черкас. Невідомі встановили портрети Анатолія Бондаренка та розмір його премії ледь не у кожній вибоїні на черкаських дорогах.

Відтак, з’явилася петиція про зменшення преміювання міського голови.

“Нині заробітна плата міського голови Бондаренка А. В разом із надбавками (за покращення соціально побутових умов, секретність, за надмірну працю тощо) та премією в 400% складає 55-60 тис. грн на місяць. Враховуючи, що середня заробітна плата в Черкасах сягає 6-7 тис. грн, то є не логічним і дискримінаційним, коли мер міста отримує в 8-9 разів більше, ніж кваліфікований працівник на заводі. Звертаюсь до депутатів Черкаської міської ради переглянути рішення про преміювання міського голови зменшити відсоток премії з 400 до 100%.”, – йдеться у петиції.

Розповісти друзям
  • 13
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.