Черкащани збирають підписи проти працевлаштування депутатів у мерії

Новини Черкаси

Черкаські активісти створили петицію на сайті мерії з вимогою заборонити міському голові працевлаштовувати в органах місцевого самоврядування депутатів міської ради.  Петиція протягом доби  назбирала 34 голоси містян. Зареєстрував петицію черкащанин Сергій Кузляєв.

Нагадаємо, що для винесення петиції на розгляд міської ради вона має зібрати 250 голосів містян протягом 30 днів.

У Черкасах нині склалась така ситуація, коли депутатам роздаються посади в органах місцевого самоврядування зазначає ініціатор петиції.

– Складається враження, що деякі депутати спеціально балотуються в міську раду, щоб потім отримати омріяну посаду чиновника. Подібна практика існувала в скликанні 2010-2014 років. Тоді 5 депутатів отримали посади за позитивне голосування на сесії. Ще двоє вже працювали до цього. Нині міський голова Черкас Анатолій Бондаренко притримується такої ж тактики, – зазначає автор петиції. – За останній час посади в міськвиконкомі отримали: Віталій Косяк – спочатку радник міського голови, а потім начальник управління муніципальної інспекції; Михайло Бінусов (нині покійний) – радник, а після заступник директора департаменту ЖКК. Заяву на посаду помічника міського голови подав депутат Максим Скорик. Перед цим радником на громадських засадах було призначено Павла Карася.

 Окрім того в петиції йдеться про пропозицію міській раді звернутися до Верховної Ради і Президента України, аби на законодавчому рівні був прийнятий закон, яким заборонятиметься депутатам місцевих рад обіймати посади в органах місцевого самоврядування.

 

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.