Черкащани збирають підписи проти працевлаштування депутатів у мерії

Черкаські активісти створили Нагадаємо, що для винесення петиції на розгляд міської ради вона має зібрати 250 голосів містян протягом 30 днів.

У Черкасах нині склалась така ситуація, коли депутатам роздаються посади в органах місцевого самоврядування зазначає ініціатор петиції.

– Складається враження, що деякі депутати спеціально балотуються в міську раду, щоб потім отримати омріяну посаду чиновника. Подібна практика існувала в скликанні 2010-2014 років. Тоді 5 депутатів отримали посади за позитивне голосування на сесії. Ще двоє вже працювали до цього. Нині міський голова Черкас Анатолій Бондаренко притримується такої ж тактики, – зазначає автор петиції. – За останній час посади в міськвиконкомі отримали: Віталій Косяк – спочатку радник міського голови, а потім начальник управління муніципальної інспекції; Михайло Бінусов (нині покійний) – радник, а після заступник директора департаменту ЖКК. Заяву на посаду помічника міського голови подав депутат Максим Скорик. Перед цим радником на громадських засадах було призначено Павла Карася.

 Окрім того в петиції йдеться про пропозицію міській раді звернутися до Верховної Ради і Президента України, аби на законодавчому рівні був прийнятий закон, яким заборонятиметься депутатам місцевих рад обіймати посади в органах місцевого самоврядування.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.