Черкащани запаливши 500 свічок помолилися за Україну (фото)

Новини Черкаси

Патріотичний концерт, виконання гімну та молитва за Україну. Черкасці на Європейській площі запалили 500 свічок і нагадали всім, що бійцям на сході України допомога все ще потрібна.

DSCF7832

Міжнародну акцію «Pray for Ukraine» організувала та провела «Черкаська студентська рада» спільно з «Молодіжною командою розвитку міста».

– Ми нагадуємо черкащанам, що їхня підтримка важлива для бійців на сході України, що вони є важливим елементом перемоги, – розповідає організатор акції «Pray for Ukraine» Владислав Вітер, – На війні бувають моменти радості, коли піднімають прапор. Бувають і моменти печалі, коли гинуть наші побратими. Про це ми нагадуємо у тематичній фотосушці і просимо не забувати.

DSC_0256

– Молоде покоління не повинно забувати про тих людей, які віддають життя за Батьківщину. Потрібно всебічно допомагати родинам загиблих, – впевнений голова Черкаської студентської ради Олександр Гергель.

Не забувати про тих, хто боронить наш спокій та життя закликала і дочка загиблого черкаського бійця Віталія Вергая:

– Він служив у Станиці Луганській, а після ротації тримав оборону в Нікішиному. Коли почав формуватися Дебальцівський «котел», 128-ма бригада відійшла і 7 днів була в оточенні в с. Рідкодуб. Коли їх виводили з оточення, він прикривав бійців, і загинув від уламка міни. Сім’ї бігають по кабінетам чиновників і живуть в боргах. Я прошу вас допомагати нашим бійцям, бо я знаю, що це таке, коли їм не вистачає чогось, – звернулася до черкащан Катерина Вергай.

DSC_0250

На східному фронті загинуло більше 80-ти жителів Черкащини. Вони брали участь у війні в складі Збройни сил України чи добровольчих батальйонів. За словами волонтерів, через підвищення цін і тарифів на комунальні послуги, громадяни стали менше допомагати армії. Разом з цим, за рік кількість бійців в зоні АТО зросла більш ніж вдвічі, зазначають у Міноборони.

Про це інформує Громадське

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.