Черкащани відсьогодні зможуть обирати сімейних лікарів

Медицина Черкаси Новини Черкаси

Під час оперативної наради в Черкаській міській раді директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олег Стадник розповів про особливості підписання декларацій та вибору сімейного лікаря.

Так посадовець підкреслив, що педіатри обслуговуватимуть до 900 дітей кожен. В той же час родина може обрати сімейного лікаря, який буде обслуговувати і дітей, якщо того забажають батьки. А з 14 річного віку дитина зможе самостійно обирати лікаря.

Черкащани зможуть самостійно обрати лікаря скориставшися рубрикою на сайті міської ради. Зокрема там є дані про освіту та досвід роботи лікарів, фото та дані про місце прийому громадян.

Всі офіційні декларації заповнюються в електронному вигляді уповноваженим працівником закладу і лише після цього роздруковуються для підпису пацієнтом. Якщо вам дають заповнити бланк декларації від руки – вона фейк.

Ви можете вільно обрати сімейного лікаря, терапевта та педіатра. Працівники медзакладу, які заперечують це, порушують норми закону 2168 та наказ про порядок вибору лікаря №503.

Як наголошують у МОЗ, кампанія з вибору лікаря починається 2 квітня і не закінчиться ніколи.

Реформа не для того, щоб 2 квітня українці стояли в чергах чи записалися будь-куди, а для того, щоб вони скористалися можливістю обрати саме того лікаря, якому вони довіряють.

Детальніше познайомитися з черкаськими лікарями можна познайомитися тут

Розповісти друзям
  • 7
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.