Черкащани зареєстрували петицію для прискорення ремонту дитячої поліклініки № 2

Новини Черкаси

У Черкаській міській дитячій поліклініці № 2, що розташована на вулиці Кобзарській 40 відбуваються затримки з проведенням ремонтних робіт. Відповідну петицію подано на сайт Черкаської міської ради.

Як ми вже повідомляли, 1 грудня 2015 року хід ремонтних робіт та проблемні питання в поліклініці інспектував новообраний міський голова Анатолій Бондаренко, який оглянув приміщення, де тривають роботи, та пообіцяв і надалі контролювати перебіг ремонту, аби таки завершити його в найкоротші терміни.

Читай також: 2 дитяча поліклініка Черкас дочекалася заміни вікон (фото)

Вже у листопаді 2016 року міським головою було обіцяно завершити ремонт приміщень протягом 2 тижнів.

“Батьківський комітет 2 дитячої поліклініки по вул. Кобзарській, 40 звертається з проханням до міського голови та депутатів посприяти в освоєнні 697 тис. грн., виділених з міського бюджету на ремонт поліклініки.

Протягом 2015-2016 років поведено зовнішній ремонт даху, утеплення стін, заміна вікон. Разом з тим, внутрішній стан полікліникі є жахливим: обдертий лінолеум, проржавілі труби, застаріла масляна фарба, що становить загрозу здоров`ю дітей.

Похання: притягти до відповідальності осіб, які саботують ремонт поліклініки та забезпечити освоєння коштів бюджету.”, йдеться в петиції.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.