Черкащани просять владців переглянути низьку оплату праці медиків

Медицина Черкаси Новини Черкаси

На сайті Черкаської міської ради 9 лютого було розміщено петицію про необхідність перегляду матеріального забезпечення медичних працівників міста. Станом на 23 лютого петиція назбирала 219 голосів мешканців Черкас з 250 необхідних.

Автори звертаються до влади з проханням встановити доплати медикам з бюджета міста ну хоча б по тисячі гривень, щоб у кінцевому підсумку було вже не три, а чотири тисячі зарплати.

“Велике прохання підтримати петицію, бо жити на ті копійки які платять медикам, особливо середньої і молодшої ланки неможливо. Люди втрачають мотивацію, багато звільняється, зарплата медика менше мінімалки, фото розрахункового листа лікаря додається нижче. А коли у людини немає фінансової мотивації, ви прекрасно знаєте як це відбивається в роботі. Наприклад, оклад медичної сестри, увага, 2800 гривень, як прожити на ці кошти??? Ви скажете що медики беруть хабарі, вони й без зарплати проживуть, ну шановні, який хабарь візьме та нещасна санітарка? Раз у місяць подяку 10 гривень за прибране судно?? Ну так, це “великі” гроші.”, – йдеться у тексті петиції.

Нагадаємо, що для винесення петиції на розгляд міської ради вона має зібрати 250 голосів містян протягом 30 днів.

Розповісти друзям
  • 8
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.