Черкащани пропонують організувати окремий прийом здорових дітей в поліклініках

Медицина Черкаси

Батьки черкаських дітей просять владу визначитися з можливістю організації окремого прийому здорових дітей в поліклініках міста. Відповідну петицію 26 вересня було зареєстровано на сайті Черкаської міської ради.

 

Станом на 28 вересня петиція вже назбирала 267 голосів містян та перебуває на розгляді в міській раді. Тепер остаточне рішення зазначеного питання мають прийняти міські обранці.

Автори петиції підкреслюють, що діти яким потрібно отримати довідку або медогляд наражаються на небезпеку проводячи в загальній черзі з хворими дітьми декілька годин:

“Здорові діти, відвідуючи поліклініку для огляду і одержання довідки, практично не мають шансів вийти із закладу “охорони здоров’я” без “букету” вірусів! Про це вже ходять легенди! Батьки разом із дітьми, хворими і здоровими, змушені відстоювати в одній черзі по 4-5 годин! І це при тому, що існує запис до лікаря! І як за таких умов вберегти дитину, яка щойно одужала, від нового витку хвороби?!Тож, батьківська громада міста звертається із проханням створити у дитячих поліклініках окремі кабінети на різних поверхах, а краще з окремим входом, для прийому хворих і здорових дітей!” – йдеться у тексті петиції.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.