Черкащани обурені якістю обслуговування в маршрутках (фото)

Новини Черкаси

Містяни обурені якістю перевезень та недотриманням графіків при обслуговаванні пасажирів громадського транспорту в Черкасах. Так днями неприємний випадок стався з пасажирами 33 маршруту.

Проблему оприлюднили у спільноті “НеТипові Черкаси” мережі фейсбук:

“Хочу поділитися історією: сьогодні всією сім’єю їхали у своїх справах. Чекали 33 маршрутку. Хвилин 30 чекали (((Ура. приїхала. Кондуктор всіх обілетити. Ми сіли на 28 школі, доїхали до Руставі і тут кондуктор заявляє: стоянка 20 хвилин. Щоб Ви розуміли, ми прочекали пів години, заплатили за проїзд, проїхали 2 кварталу і повинні ще 20 хвилин чекати. Коли незадоволена пасажири зажадали повернути гроші, обґрунтовуючи тим, що вона повинна була попередити, що буде стояти на кінцевій 20 хвилин, особ-кондуктор в дуже грубій формі на підвищених тонах сказала Фрузя зі змістом, типу “мені по барабану , у мене стоянка 20 хвилин “. Водій там теж ніс всунув і  дружно пішли на каву з перекуром. На кілька дзвінків перевізнику реакції не було.

Кондуктор 33-го маршруту

 

Номерний знак автобусу

 

Розповісти друзям

1 коментар до “Черкащани обурені якістю обслуговування в маршрутках (фото)

  1. 0

    1

    Це ще нічого ви б бачили як вони на Міленіумі вчора 36 обганяли на 33 десь о 17.30-.17.50 я в 13 їхав тільки зійшов і тут чцю сигнал зпереду стояв 33 і почав здавати назад бо попереду нього був 36 в який заходили люди, так 33 почав вперед обганяти зправа 36 так бабця яка заходила 36 аж запригнула в 36 я тільки кулаки зтис щоб вона ціла зосталася а далі як звжди стояли фури біля стоянки Делікату я думав він і в фури заїде так він ще й впоперек посеред дороги став показуючи сабуть жести водію 36

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.