Черкащани негативно ставляться до “Старої пристані”

Новини Черкаси

Днями в соціальній мережі “Вконтакте” в одній із Черкаських спільнот відбулася дискусія, щодо наявності та роботи ресторану на воді “Стара пристань”. Було проведено опитування та дослідження думки громади за допомогою сервісу соціальної мережі.

2

В коментарях, читачі спільноти постійно наголошують, що Річковий порт не призначений для встановлення та захвату пірсу під ресторан, мовляв що це місце для відпочинку де люди мали б змогу насолоджуватися мальовничим Дніпром. Проте зараз територія навколо вокзалу – генделик з регулярними дискотеками. Також, деякі читачі діляться своїм досвідом, як виглядають пірси в інших країнах, наголошуючи, що зарубіжні пірси – без жодних незрозумілих конструкцій або ресторанів.

3

 

Деякі, читачі спільноти повідомили і про поганий санітарний стан ресторану.

4

Черкащани дуже обурюються також і станом акваторії річки Дніпро в районі річкового вокзалу міста. Там накопичилася величезна купа сміття просто біля берега.

13512009_1028506637239738_1033606969655484684_n

“Дніпро перетворюють у сміттєзвалище, хоча у берега наче є господар. Хто ж має наводити лад у воді біля Річкового вокзалу?” – інформують користувачі у фейсбуці

Міський голова Черкас вже встиг відповісти емоційно на питання“Власність облради , як і аеропорт , які господарі , такий порядок.”

Користувач Bogdan Tischenko, був налаштований на залучення більш реальних винуватців до прибирання “Територія за будинком річкового вокзалу майже вся заставлена столиками від “стара пристань”, було б логічно заставити їх наводити лад на воді біля ресторану.”

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.