Черкащани можуть зареєструвати автівку онлайн

Новини Черкаси

Кожному автовласнику чи водію хоч раз у житті доводилося відвідувати Центр з надання послуг, пов`язаних з використання автотранспортних засобів ДАІ (колишня назва МРЕВ) для отримання посвідчення водія чи реєстрації транспортного засобу.
jjhuytgg
З метою поліпшення умов та спрощення процедури реєстрації транспортних засобів була впроваджена система подання громадянами електронних заяв до реєстраційно-екзаменаційного підрозділу в місті Черкаси, незалежно від місця проживання.

original-1366294166

На відміну від міста Черкаси, в місті Києві дана процедура вже давно і успішно практикується, про що говорять позитивні відгуки громадян.

Для реєстрації ТЗ через Інтернет автовласникові необхідно лише заповнити бланк електронної заяви. Його зразок знаходиться на офіційному сайті Управління ДАІ УМВС України в Черкаській області http://www.chkdai.gov.ua. у спеціальному «вікні» «он-лайн реєстрація
транспортного засобу». У заяві обов’язково необхідно вказати контактний телефон.
Після заповнення (без помилок) бланк необхідно надіслати на електронну адресу zayava_mreo@chk.mia.gov.ua.  Заява розглядатиметься в режимі «сьогодні – на завтра».
Заповнення цієї заяви дозволить скоротити час реєстрації. Для отримання номерів необхідно з’явитися особисто на наступний день після відправки заяви по e-mail, забрати роздруковану заяву у вікні №9 та надати авто для огляду експертові і сплатити всі послуги.
Процедура реєстрації автомобіля стала проста.У водіїв з’явилося більше вільного часу. Адже дана послуга була введена для того, щоб кожний автовласник в будь – який зручний для нього час зміг зареєструвати ТЗ. ДАІ області звертає увагу громадян на той факт, що необхідність в допомозі «знайомих» при реєстрації транспорту, які вводячи вас в оману, пропонують свої послуги в прискоренні реєстрації ТЗ за «винагороду», відпала.

За інформацією сайту ДАІ у Черкаській області

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.