Черкащани активно користуються програмою “доступні ліки”

Новини Черкаси

В цьому переконаний головний медик міста Олег Стадник. Він повідомив що з 3,6 мільйонів гривень, що були виділені державою станом на 1 листопада використано вже 3 млн. Втім департамент охорони здоров’я прорахував додаткову потребу в сумі 1 млн. 300 тисяч гривень.

Зазначені кошти спрямував Виконком в межах субвенції з обласного бюджету. Тепер остаточне слово за депутатами на сесії 10 листопада.

Станом на початок листопада уже було використано 3млн із загальної суми субвенції на місто. Департамент передбачав і спрогнозував підвищену потребу у коштах. 29 вересня місту була виділена додаткова субвенція з державного бюджету у сумі 1млн 300 тис. Однак, на протязі жовтня -листопада не вдавалось затвердити ці асигнування через відсутність рішення виконкому : він не збирався через відсутність кворуму членів виконкому. Аптеки, які беруть участь у проекті, почали відмовляти у відпуску по рецептах ліків , бо у поліклініках закінчились асигнування і появилась кредиторська заборгованість. Почала зростати соціальна напруга. Зразу ж після відпустки я підписав службову записку на міського голову із проханням спонукати виконавчий комітет міськради до виконання функцій покладених на них громадою.СТАЛОСЯ!! Сьогодні о 10 годині виконком проголосував рішення про уточнення бюджету. Через годину йду на бюджетну комісію, завтра сесія. – написав у власному фейсбуці Олег Стадник

Розповісти друзям
загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.