Черкащанам в середньому платять близько 2 мінімальних зарплат

Як інформують у головному управлінні статистики Черкаської області в жовтні поточного року середня зарплата на підприємствах Черкащини склала 6 371 грн.

Для прикладу це майже у у 2 рази вище рівня мінімальної заробітної плати (3200 грн) і склало 102,6% до вересня 2017р. та 146,9% до жовтня 2016 р.

При цьому найвищі зарплати були у сфері фінансової та страхової діяльності, держуправління й оборони, а серед промислових видів діяльності – виробництво автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, інших транспортних засобів, виробництво хімічних речовин і хімічної продукції, виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,2–2,6 раза. Найнижчі – у поштарів, кур’єрів та працівників сфери творчості, мистецтва та розваг.

Як відомо до статистичних звітів включають дані щодо середньомісячної номінальної заробітної плати штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.