Черкаський виконком просить районну владу змінити вулиці курсування приміських автобусів

Новини України

Виконавчий комітет Черкаської міської ради на засіданні 29 січня ухвалив рішення щодо звернення до голови Черкаської районної державної адміністрації Анатолія Яріша  стосовно перегляду умов договору на приміські пасажирські перевезення на предмет їх перенесення з бульвару Шевченка у Черкасах.

З відповідною ініціативою, ще на попередньому засіданні виконкому виступив міський голова Анатолій Бондаренко, зважаючи на пожвавлення приміського та міжміського транспорту бульваром Шевченка.

–  У  центральній частині Черкас  нині існує проблема перевантаження транспортом, зокрема, транзитним,  бульвару Шевченка, що завдає чималих незрчностей та має суттєвий негативний вплив на  забруднення екології. Це, приміром, стосується скупчення  міжміських та приміських маршруток, які здійснюють посадку-висадку пасажирів з тривалим відстоюванням   на зупинках громадського транспорту.  Повноваження органів місцевого самоврядування обмежені в частині впливу на роботу та схему автобусних маршрутів, які обслуговують громадян за межами Черкас, проте, які заїжджають у наше місто. Тому з відповідним зверненням ми вимушені звернутись до керівництва районної державної адміністрації. Сподіваємось на порозуміння з їх боку та конструктивну співпрацю у цьому напрямку , – наголосив Анатолій Бондаренко.

У тексті ухваленого звернення, зокрема, йдеться:

Рішенням виконавчого комітету Черкаської міської ради від 25.01.2019 № 90 «Про внесення змін до рішення виконкому від 28.12.2018 № 1306 «Про упорядкування руху приміського та міжміського пасажирського транспорту у м. Черкаси», прийнятого з урахуванням звернень громадян Черкаського району, дозволено автобусам приміського та міжміського пасажирського транспорту під час руху по місту Черкаси здійснювати зупинки на вимогу пасажирів на облаштованих зупинках громадського транспорту.

Разом із тим, відповідно до п. 1 рішення виконкому міської ради від 28.12.2018 № 1306 затверджено маршрути руху приміського та міжміського пасажирського транспорту до автостанцій у місті Черкаси вулицями: Чигиринською, Благовісною, Надпільною, Добровольського, Смілянською, Володимира Ложешнікова, Можайського, Дахнівською, Онопрієнка, Одеською, Лісовою просікою, 30-річчя Перемоги, Руставі, Небесної Сотні, Сурікова, В’ячеслава Чорновола, Героїв Холодного Яру, проспекту Хіміків, Митницькою, Остафія Дашковича, Михайла Грушевського, що виключає можливість руху приміського транспорту по бульвару Шевченка.

Відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 6, 9, 52  Закону України «Про дорожній рух», з метою упорядкування руху приміського пасажирського транспорту у м. Черкаси по бульвару Шевченка просимо переглянути, та у разі наявності затверджених раніше схем руху по бульвару Шевченка, вжити відповідних заходів щодо внесення змін до схеми руху приміського транспорту по м. Черкаси у відповідності з вимогами рішення виконкому від 28.12.2018 № 1306 «Про упорядкування руху приміського та міжміського пасажирського транспорту у м. Черкаси.

За матеріалами сайту Черкаської міської ради

Розповісти друзям
  • 14
    Поширили:

1 коментар до “Черкаський виконком просить районну владу змінити вулиці курсування приміських автобусів

  1. 0

    0

    Підняла та перечитала статті Закону, які вказані у рішенні виконкому.Є все і про відповідальність міської влади за дорожнє покриття, і обов’язок облаштувати зупинки для транспорту, і термінове усунення пошкоджень на автомобільних дорогах, погодження маршрутів перевезення небезпечних, надгабаритних і великовагових вантажів і жодного слова про погодження маршрутів пасажирського транспорту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.