Черкаських школярів та вчителів запрошують взяти участь у першому турнірі інноваційності

Новини Черкаси

Рухаючись в ногу з часом ми стаємо мобільними, освоюємо низку корисних і потрібних сучасному світу навичок і знань, без яких вже важко уявити сучасну і обізнану людину. Перевірити свою інноваційність, розвиватися і вдосконалювати свої навички, знання школярам, вчителям та їх наставникам пропонує Клуб науки «Quark» та представники Черкаського міського Методичного кабінету установ освіти у спільному проекті –міському турнірі інноваційності «U NOW». Ідея організаторів – пересвідчитися на скільки наша молодь прогресивна, сучасна й інноваційна та інтелектуальна.

До участі запрошують школярів 7–11 класів, які змагатимуться у 10-ти номінаціях. Широкі можливості показати свої знання пропонують у десяти категоріях, серед яких: «Наука та винахідництво», «Копірайтинг», «Графічний дизайн», «Архітектура», «Тележурналістика», «Мобільна фотографія», «Ораторське мистецтво», «Блогінг», «Акторська майстерність».

Зареєструвавшись на участь у обраній категорії організатори запропонують виконати завдання. Ключова роль у турнірі «U NOW» належить наставникам і вчителям, які хочуть звернути увагу молоді на сучасні професії та навички майбутнього фахівця. І при виконанні завдань дітьми можна і потрібно користуватись допомогою наставників, вчителів. Це дасть змогу проекту скласти рейтинг інноваційності не лише знань учня а й школи.

«Ми стартували, і тепер закликаємо активних батьків і вчителів мотивувати дітей до участі. Ми схвалюємо та заохочуємо допомогу вчителів учасникам, адже розуміємо їх важливу роль у розвитку школярів, – наголосила керівниця Клубу науки «Quark» Вікторія Гуро. – «Зараз» – це важливе слово для України сьогодні. Сучасні українці – вони зараз: не чекають, не бояться, вони діють та створюють саме зараз». Особливо це стосується сучасної шкільної молоді.

У конкурсі діти зможуть продемонструвати та удосконалити свої навички комунікації, швидкої обробки інформації, роботи з великим обсягом інформації, ораторські здібності, системне й аналітичне мислення, емоційний інтелект, уміння винаходити і вирішувати експериментальні завдання. Про це зауважили представники Черкаського міського Методичного кабінету установ освіти Олександр Биков і Ліана Деркач. Вони додали, що їхній заклад співпрацює із Клубом науки «QUARK» із моменту його відкриття.

Перша сходинка – «ОН-ЛАЙН ТУР». Учасник має зареєструватися за посиланням та заповнити необхідну форму – https://www.unow.in.ua/blank-1. Після реєстрації, отримати завдання та крайній термін його виконання. виконавши завдання, відправити його згідно правил на одну з електронних адрес конкурсу: quark.unow@gmail.com.

Друга сходинка – «ОФФ-ЛАЙН ТУР». Усі, хто пройшов перший етап відбору, братимуть участь у другому турі. Місце проведення другого туру визначать перед його проведенням. У кожній категорії визначать різну кількість фіналістів. Кожен із них отримає завдання від керівника категорії й умови його виконання. Переможці отримають цінні призи.

Усі запропоновані роботи учасників оцінюватиме журі, до складу якого входитимуть відомі черкаські науковці та медійники. Серед них кандидат хімічних наук Олена Лут, тренер курсу «Копірайтинг» ГО «Клуб науки «Кварк» Оля Рачек, голова ГО «Молода Черкащина» Вікторія Феофілова, керівник групи «Ранок» філії ПАТ НСТУ «Черкаської національної дирекції» Галина Мазур, артист драми Черкаського обласного академічного українського музично-драматичноо театру ім. Т.Г. Шевченка Олег Телятник, засновниця KasyaNova event Ольга Касьянова та інші.

В результаті, кажуть організатори, отримають не лише низку цікавих ідей, проектів, розкритих талантів, а й визначать навчальний заклад, який найбільш орієнтований на активну та адаптовану до сучасних знань молодь. Тож, хто ще не зареєструвався, долучайтесь, подача робіт до 28 жовтня.

Розповісти друзям
  • 2
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.