Черкаський Виконком ухвалив порядок надання та вартість пакунку малюка

Новини Черкаси

На своєму останньому засіданні Виконком Черкаської міськради затвердив порядок надання подарункових наборів з дитячими речами першої необхідності мешканцям м. Черкаси при народженні дитини.

Відповідне рішення ухвалили 2 жовтня, вислухавши доповідь очільника  департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Олега Гудзенка.  За словами посадовця в запропонованому порядку гранична вартість подарункового набору не може перевищувати  дві тисячі гривень.

Подарункові набори видаються при народженні дитини одному з батьків, які постійно проживають з дитиною, та місце проживання яких зареєстровано у м. Черкаси.

Який саме зміст подарунка вбачає влада Черкас можна побачити з наступної таблиці:

Зокрема у 2018 році подарункові набори видаються дітям, що народяться  після затвердження цього порядку. Тобто всім хто народиться з 2 жовтня по 31 грудня.

За словами чиновника придбання товарів, що входять до складу набору, здійснюється за рахунок коштів міського бюджету в межах затверджених асигнувань та з урахуванням вимог Закону України «Про державні закупівлі».

Зміст пакунка викликав жваві дискусії в соціальних мережах. Зокрема містяни розкритикували наявність диску з колисковими, присипок та олійки. Наголосили на потребі скасування благодійних внесків в пологовому будинку, проведенні ремонтів в дитячих поліклініках.

Також у спільноті Місто на Че Вікторією Феофіловою було створено опитування в якому ініціативу влади підримало 14 осіб. В той же час 245 осіб підтримало варіант відповіді «замість цих “подарунків” нормально профінансувати роддоми, аби майбутнім батькам не доводилося сплачувати ” благодійні внески” по 1500 грн.»

 

Розповісти друзям
  • 5
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.