Черкаська влада готує зміни до міського “пакунку малюка”

Новини Черкаси

До подарункового набору з дитячими речами першої необхідності, планують вносити зміни. Відповідний проект рішення вже готується на розгляд Виконавчого комітету. Зазначену інформацію повідомляють чиновники департаменту соціальної політики у відповіді на інформаційний запит журналістів видання zmi.ck.ua.

Нагадаємо, що зміст пакунку малюка, що його ухвалено на початку жовтня, викликав хвилю обурення у містян в соціальних мережах. Вони вважають, що деякі речі є недоцільними.

Тож департамент соціальної політики провів опитування серед жителів міста, що вони б хотіли бачити у пакунку малюка.

Нагадаємо, наразі до набору входять: ящик для зберігання дитячий речей, засобів для догляду, іграшок; комплект дитячої білизни; дитяча пляшка; присипка; олійка; книга-альбом “Наш малюк”; дитяча книга; сорочка “Вишиванка”; диск з українськими колисковими.

Опрацювавши результати опитування, департамент соцполітики пропонує інший склад набору, який буде винесено на розгляд виконкому.

Так, як повідомили Zmi.ck.ua у відповіді на інформаційний запит, до нового подарункового набору увійшли: еко-сумка з логотипом Черкаської міської ради; сорочка “Вишиванка” на 6-9 місяців; друковані інформаційні матеріали; підгузок багаторазовий універсального розміру з чотирма вкладками; щітка для волосся для немовлят; зубна щітка – масажер для перших зубів; іграшка розвиваюча дерев’яна; килимок розвиваючий.

Зауважимо, що висловити свою думку щодо складу пакунку малюка виявили бажання лише 19 містян.

 

Розповісти друзям
  • 3
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.