Черговий депутат “свободівець” радитиме міському голові Черкас

Новини Черкаси

Депутат Черкаської міської ради від ВО “Свобода” Іван Косенко радитиме міському голові. Відповідне розпорядження підписав Анатолій Бондаренко. У коментарі сайту vikka.ua  сам депутат Косенко підтвердив цю інформацію.

“Свободівець” радитиме меру з питань роботи із учасниками війни. До своїх нових обов’язків Іван Косенко приступив з понеділка 5 листопада.

Читай також: “Безконкурсна” кадрова політика мера Бондаренка набирає обертів

Практику безконкурсних призначень запроваджено з часу утворення нового виконкому в лютому 2018 року. Так на посади в департаментах та комунальних підприємствах призначено десятки осіб, серед яких депутати міської та обласної ради.

“Це велика відповідальність, навантаження й важка робота”, – каже про посаду в мерії новоспечений радник.

Нагадаємо, від “Свободи” Бондаренку вже радила депутат обласної ради Оксана Ковбоша, яка шляхом переведення отримала посаду  завідувача сектору зі зв’язків з громадськістю департаменту соціальної політики ЧМР. Пізніше її місце посів однопартієць Віталій Козирь.

Свою точку зору на кадрову політику в мерії виклала у мережі колишня голова фракції, депутат Черкаської міської ради в період з 2010 до 2014 років від партії Батьківщина Наталія Коваленко :

Розповісти друзям
  • 44
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.