Чергові російські абсурди

Новини Черкаси

Сенатор від Крима Ольга Ковітіді на засіданні Ради Федерації Росії запропонувала звернутися до ООН з метою створення міжнародного трибуналу по вбивствах населення на Україні. Таку ідею пані Ковітіді висловила, у разі, якщо світове співтовариство направить на пропозицію Президента України Петра Порошенка миротворчі війська.

Севастопольские новости. Новости Севастополя, Балаклавы, Крыма Севастополь сегодня: новости Севастополя, Балаклавы, Крыма

Важко сперечатися з такою жіночою логікою. Та чи потрібно взагалі ці суперечки. Ольга Ковітіді, як і всі інші члени Ради Федерації, говорять словами Володимира Путіна і слізно вірять у його правоту.

Та зрозумілим стає те, що Кремль не хоче миротворців на Україні. Воно й не дивно, міжнародна спільнота точно зможе спостерігати за технікою з російських військторгів, якою воюють так звані «ополченці», а також зробити висновок хто насправді порушує перемир’я.

1386837153_0724.720x409

Крім того, суттєвий контингент збройних сил РФ відмовляється воювати на території України. Безумовно в правилах інформаційної політики Кремля про це ані з вуст. Та правда завжди перемагає, і прийде час коли російські солдати самі стануть миротворчим контингентом проти загарбницької політики керманичів Росії.

А Україна обов’язково переможе, тому що здатна, тому що заслуговує й іншого шляху в нас не має

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.