Чергові фейки Кремля про події Революції гідності

Новини Черкаси

Російські ЗМІ продовжують свої спроби нав’язати усьому світові свою брехню, намагаючись будь-якою ціною відхреститися від страшних злочинів вчинених росіянами проти українського народу та звинуватити у всьому Захід.

Адже, за версією Кремля, саме прагнення США до світового господства та нестримна ненависть до «русского мира» стала справжньою причиною початку Майдану.

Саме такого висновку дійшов автор статті опублікованої на шпальтах  Інтернет-видання «РИА-Новости», російський журналіст Віктор Ігнатов.

У якості одного з ключових аргументів, Ігнатовим наводиться доповідь опублікована канадським політологом з університету Отави, доктором Іваном Качановським, який у власному дослідженні дійшов безпідставного висновку, що більша частина насилля проти протестувальників була свідомо спровокована представниками тодішньої опозиції, або як у випадку з Дмитром Булатовим та Тетяною Чорновол, спеціально з імітована для створення видимості «сакральної жертви». Окремо, у своїй роботі Качановський намагається довести, що «Небесну Сотню» розстріляли самі ж прихильники «Майдану» за вказівкою Західних спецслужб, тим самим, прагнучи спровокувати українців до більш радикальних дій та змусити силою скинути державну владу на користь інтересів США.

Аналізуючи вище зазначенні матеріали, просто важко повірити, що якась нормальна та здорово мисляча людина може відноситися до цього серйозно. Такі публікації не витримують жодної критик, адже досить тільки включити логічне мислення, як одразу стає ясно, що це ні що інше, як звичайний фейк та порція чергової дезінформації Кремля.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.