Чергове провалля в центрі Черкас – проблема власника ресторану

Новини Черкаси

В Черкасах навпроти памятника Афганцям по вулиці Святотроїцька (колишня Кірова) виникло провалля у асфальтному покритті на парковці. Зазначене проваллля утворилося внаслідок пориву труби приватної каналізації.

Про це інтернет-виданню «Вичерпно» повідомив начальник управління вуличної інфраструктури департаменту ЖКГ Черкаської міської ради Сергій Отрешко.

— Провалля утворилось над приватною фекальною каналізацією. Відновлювати покриття буде власник мережі після ремонту труби, — зазначив Сергій Володимирович.

Також він повідомив, що претензій до підрядника, який виконував ремонт даної ділянки дороги (від Хрещатика до бульвару Шевченка), у них немає.

— По цій ділянці ніяких зауважень немає. Передбачити порив приватної каналізації вони аж ніяк не могли, — зауважив начальник управління.

А от сам керівник підприємства «Черкасиінтерстрой» Володимир Халай так коментує появу ями:

— «Черкасиінтерстрой» дійсно влітку минулого року зробив капітальний ремонт проїжджої частини вулиці Кірова від Хрещатику до бульвару Шевченка. Я підкреслюю — проїжджої частини, проте не торкався до паркувальної зони біля приватного ресторану. Проїжджа частина вул. Кірова прекрасно перенесла зиму, незважаючі на складні погодні умови. Провал утворився біля водопровідного колодязя по центру паркувальної зони в бік тротуару і по напрямку прокладання водопроводу, — написав він на своїй сторінці у «Фейсбуці».

Олег Олексієнко, інженер-будівельник “Черкаси-інтерстрой”:

“Дорожні роботи по укладці асфальтобетону на парковочному участку не проводились. Всі роботи проводились згідно робочого креслення, по проїжджій частині.”

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.