Черга на єдине у Черкасах “інва-таксі” сягає тиждень-два

Новини Черкаси

У Черкасах людям із інвалідністю, які пересуваютья за допомогою візків, доводиться займати чергу на соціальне таксі за тиждень-два. Адже у місті спеціальний автомобіль лише один.

Картинки по запросу інва таксі черкаси

Справа у тому, що відповідне спеціальне авто у місті одне, а осіб, які пересуваються за допомогою візка і потребують послуги перевезення, близько 800.

Історію одного із них, Віталія Тітаренка, розкажуть журналісти Суспільного.

інватаксі

У Черкасах людям із інвалідністю доводиться займати чергу на соціальне таксі за тиждень-два. Спецавто у місті одне, а осіб, які пересуваються за допомогою візка і потребують послуги перевезення, близько 800. Історію одного із них, Віталія Тітаренка, розкажуть журналісти Суспільного.

Опубліковано Телеканал Черкаси Четвер, 8 листопад 2018 р.

Нагадаємо, що на сайті Черкаської міської ради днями заврешився збір підписів на підтримку петиції щодо проблеми з перевезення людей з обмеженими можливостями (візочників).

“Люди з інвалідністю , що пересуваються за допомогою інвалідних візків, просять міську владу надати додаткову машину для потреб інва. таксі З огляду на велику кількість візочників, одна машина в м.Черкаси не в змозі забезпечити надання послуги інва. таксі для всіх хто цього потребує.” – йдеться в петиції.

За відповідну ініціативу, автором якої є герой сюжету, проголосували 260 містян. Далі справа за депутатами, які мають розглянути петицію на одному з найближчих засідань. 

Розповісти друзям
  • 9
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.