Через зростання травм від ожеледиці Черкаська лікарня збільшила кількість ліжок

Медицина Черкаси Новини Черкаси

Два останні тижні чимало містян дістають травм через ожеледицю. Так щодоби   до травмпунктів міста звертаються понад 50 черкащан, які отримали травми внаслідок падіння.

f_1334112211420106546

“За останні два тижні травматизм збільшений на 20-25 відсотків і стабільно тримається. Щодоби ми приймаємо понад півсотні пацієнтів. У зв’язку з цим у травматологічному відділенні збільшено кількість ліжок із 60 до 80. Це звичайна практика для цього періоду”, –  поінформував кореспондентів сайту vikka.ua головний лікар Третьої міської лікарні швидкої медичної допомоги Олександр Федорук.

До міського травмпункту в основному звертаються містяни працездатного віку (30-60 років). Пенсіонери ж навпаки звертаються по допомогу рідше, бо більш обережні. Частину травм пацієнти отримують у нетверезому стані.

За словами Олександра Федорука, найчастіше містяни нарікають на забої та розтягнення зв’язок (легкі травми). Переломи кісток верхніх та нижніх кінцівок посідають друге місце. Найважчі травми – забої голови та струс мозку. Таких пацієнтів кладуть у нейрохірургічне відділення.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.