Через субсидії Свобода готова до акцій протесту, а Одарич вважає це популізмом

Новини Черкаси Субсидії Черкаси

Уряд Гройсмана ухвалив абсолютно антинародну постанову, якою позбавляє субсидій близько 30 тисяч черкасців. Відтепер нові правила, що затверджені Кабінетом Міністрів і набули чинності 1 травня 2018 року, урізають субсидії великій кількості українців. Вводяться додаткові, більш жорсткі, обмеження для споживачів субсидій, які стосуються майнових та фінансових статків родин. Про це повідомив заступник міського голови від ВО “Свобода” Юрій Ботнар у власному пості у мережі фейсбук.

Вже тепер департамент соціальної політики Черкаської міської ради щодня приймає до 1500 осіб щодо перепризначення субсидій. Проте саме визначення права на їх отримання не вирішуватиметься на рівні міста. Але тепер весь негатив від обурених мешканців Черкас адресуватиметься не Кабміну, а міській раді.

“Проте вже зараз наша свободівська команда інформуватиме черкасців про те, хто проявив антисоціальну ініціативу та не лише довів їх до межі бідності, а й прагне вкрасти з кишені останнє. У разі необхідності ми готові організовувати й долучатися до акцій протесту – як у Черкасах, так і під стінами Кабінету Міністрів.” – підкреслив свободівець

В той же час публікація викликала жваве обговорення містян. До нього підключився і колишній міський голова Сергій Одарич:

“Уряд нарешті зробив те, що потрібно. Не повинні отримувати субсидії особи з тіньовими доходами. А Свобода в даному випадку займається дешевим і супершкідливим популізмом.” – зазначив екс-мер міста Сергій Одарич в коментарі до посту пана Ботнара. “А щодо хати – так, власність зобов’язує. Або заробляй і утримуй, або продай. Інакше не вийде. Чому Ви вважаєте, що держава за рахунок, зокрема, і моїх податків повинна утримувати Вашу власність?” – підкреслив Одарич.

Розповісти друзям
 • 60
  Поширили:

3 коментарів до “Через субсидії Свобода готова до акцій протесту, а Одарич вважає це популізмом

 1. 4

  0

  Повністю підтримую Сергія Олеговича, хочу ще додати й те ,що Департамент соц.політики якось так тихенько самоусунувся і від монетизації пільг на транспорт.Працювати потрібно і утримувати і своє житло, і заробляти на свої забаганки.Я, наприклад, також проти того, щоб чиновники міської ради з моїх податків отримували скажені зарплати.Не хочете поділитися з народом, Свободівці?!

  1. 0

   0

   Ви впевнені що монетизація саме від департаменту залежить? а якже вимоги постанови 197 щодо рішення місцевих рад?

 2. 1

  0

  Одарич каже розумні речі, він якраз за адекватні заробітки, в інших коментах про це пише. Але субсидія це ж не панацея а тимчасова допомога тим хто її потребує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.