Через пиятику батьків у Черкасах 3 річна дитина випала з 7 поверху (відео)

Медицина Черкаси

У Черкасах через батьківську недбаласть 3 річна дитина ледь не загинула впавши з 7 поверху багатоповерхівки. Від неминучої смерті дівчинку врятував кущ шипшини. Небайдужі містяни, що проходили поруч викликали швидку. Зараз дитина перебуває в реанімації Обласної дитячої лікарні

1442379872-2

Батьки не одразу помітили відсутність дитини, бо були добряче п’яні. Зараз дитя у тяжкому стані у реанімації. До неї навідалися кореспонденти “Вікон“. На даний час стан дитини стабільно тяжкий. У неї забій головного мозку, забій органів грудної клітини, забій органів черевної порожнини, – говорить про стан маленької пацієнтки дитячий лікар-анестезіолог Віктор Жила.

Матір дівчинки у лікарні з’явилася за кілька годин після госпіталізації. Говорити із журналістами категорично відмовляється. Як з’ясувалося, дівчинка випала навіть не з вікон свої квартири. Із мамою вони були у гостях. Обставини трагедії з’ясовують правоохоронці. Говорять, про позбавлення батьків батьківських прав поки не йдеться. Якшо випадок кваліфікують, як нещасний, то дитину повернуть матері. Але це буде не скоро – найближчий місяць дівчинка проведе у лікарні.

Журналістам телеканалу СТБ вдалося поспілкуватися як зі свідками трагедії, так і самою матір’ю дитини.

https://www.youtube.com/watch?v=ZmitvnE50cM

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.