Через протести “стихійників” було ускладнено рух в районі площі 700-річчя

Новини Черкаси

У Черкасах у понеділок 13 червня  зчинився скандал через стихійну торгівлю на площі 700-річчя . Департамент архітектури ЧМР намагався прибрати стихійників із тротуарів навколо площі, проте ті почали протестувати – перекрили рух бульваром Шевченка. 

1465887486-418

Міська влада готова надати місця для торгівлі на законних ринках, однак підприємці наполягають, що вартість оренди торгового місця там задорога для них. Вони скаржаться, що не мають іншого виходу як торгувати на стихійних ринках, оскільки, торгівля – це їхній прибуток.

“Люди, які торгують у недозволених для цього місцях, зможуть без зайвих проблем отримати собі місце на одному із міських ринків” – зазначив у коментарі журналісту Zmi.ck.ua повідомив заступник міського голови Черкас Геннадій Шевченко.

“Ми досягли домовленості із усіма директорами черкаських ринків, що для “стихійників” вона знайдуть місце для торгівлі. При цьому плата буде символічна – 10-30 грн. Однак підприємців і такий варіант не влаштовує”, – зазначив Геннадій Шевченко.

За його словами, для підприємців у районі 700-річчя вже є створене місце для торгівлі. Воно знаходиться у десяти метрів від них. Але вони вперто хочуть продовжувати торгувати посеред вулиці.

Втім станом на 18 годину понеділка підприємців на площі не було

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.