Через пориви тепломереж опалювальний сезон не розпочався у деяких мікрорайонах Черкас

Новини Черкаси

Через численні пориви тепломереж, у Черкасах деякі мікрорайони залишаються не підключеними до опалення. Хоч за рішенням виконавчого комітету Черкаської міської ради опалювальний сезон розпочали передчасно, втім пориви тепломереж щороку загальмовують процес підключення міста до централізованого опалення.

Про це під час сьогоднішньої прес-конференції розповіли головні комунальники міста.

Нагадаємо, за рішенням виконкому 6 жовтня опалювальний сезон планувалося розпочати у лікарнях, школах і дитячих садочках, а житлові будинки підключити 9 жовтня.

Як повідомили комунальники, нині проблемними мікрорайонами міста залишаються частково Південно-західний: вулиці Ярославська, 30 років Перемоги та Привокзальний – вулиці Смілянська, Хоменка, Вернигори.

«Пориви трапляються щороку при підключенні до мереж, втім це не говорить про те, що гідравлічні випробування не були проведені на належному рівні. Випробування виконані й до підрядників ніяких питань немає. Намагатимемося максимум через два-три дні усунути аварійні пошкодження тепломереж», – зауважив голова правління Черкаської ТЕЦ Віктор Олексенко.

За словами директора КП «Черкаситеплокомуненерго» Миколи Кушніра, деякі ОСББ поки відмовляються від підключення.

«Фактично з початку жовтня до опалення підключений Будинок дитини, Обласна лікарня, Перинатальний центр. За останню добу було два аварійні виїзди у зв’язку з поривами по вул. Чорновола. Також пориви є по вулицях Амброса, Нарбутівська та на інших вулицях. Роботи з відновлення тривають з восьмої ранку до восьмої вечора. Фактично підключеними до теплоносія орієнтовно 45% будинків», – розповів Микола Кушнір.

Інна Молчанова

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.