Через консультації по проекту бюджету вдруге перенесено час засідання Виконкому

Новини Черкаси

Виконавчий комітет Черкаської міської ради так і не спромігся розпочати засідання о 11 годині. Нагадаємо, на сайті ЧМР ще з минулої пятниці було оголошено що Виконком збереться о 9:30 понеділка 15 січня. Втім вже сьогодні час збору було перенесено на 11 годину.

Зібрання о 11 годині так і не відбулося. Як інфоромують у відділі з питань роботи виконкому, засідання виконавчого комітету переноситься на вівторок, 16 січня на 9-00. Традиційно воно відбудеться у залі засідань Черкаської міської ради.

Варто зазначити, що о 8:30 в залі засідань під головуванням першого заступника міського голови Станіслава Овчаренка відбулася робоча нарада з директорами департаментів.

Під час наради було наголошено на тому, шо необхідно провести консультації по рішенню щодо тимчасових видатків до ухвалення міського бюджету. Станіслав Овчаренко запросив всіх присутніх з 9-ти годин відвідати кабінет іншого заступника мера Сергія Гури. Де в порядку засідання робочої групи будуть обговорені приоритетні та першочергові видатки, що проводитимуть розпорядники  коштів.

Наталія Джуган, що очолює департамент фінансової політики Черкаської міської ради наголосила, що виконком має схвалити 2 проекти рішення:

Про порядок фінансування видатків з міського бюджету у 2018 році до затвердження розпису міського бюджету на 2018 рік та Про міський бюджет на 2018 рік.

Лише при ухваленні обох рішень вдастся розблокувати рахунки та проводити бюджетні видатки в управлінні держказначейства міста.

Розповісти друзям

2 коментарів до “Через консультації по проекту бюджету вдруге перенесено час засідання Виконкому

  1. 0

    0

    То вам, шановні, і дня не достатньо щоб до решти заступників по кабінетах переходить! Жди народ зарплату, поки мер як Мойсей водить вас буде!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.