Частина Черкас отримає опалення із запізненням

Новини Черкаси

У частині будинків, які обслуговує Придніпровська СУБ, опалювальний сезон розпочнеться кількома днями пізніше. Із затримкою тепло, зокрема, подадуть у будинки по вулиці Благовісній у районі від О. Дашкевича до Різдвяної. Усе – через порив теплової мережі на перехресті Благовісної з вулицею В’ячеслава Чорновола.

Про це інформує прес-служба Черкаської міськради.

Через цей порив частина міста вже понад 2 місяці знаходиться без гарячого водопостачання. А відтак і опалення отримають із затримкою. Чому комунальники почали роботи лише на початку жовтня – питання до міських владців.

Нині фахівці Черкаської ТЕЦ працюють над усуненням проблеми. Ліквідувати обіцяють до 9 жовтня. Як розповів заступник директора Придніпровської СУБ Денис Сердюк, після цього комунальникам необхідно, щонайменше, три доби для подачі тепла.

– За умови наявності теплоносія в мережах ми готові до заповнення системи опалення та підключення тепла споживачам, – говорить він. – На це нам потрібно кілька днів.
 
Про перебіг ліквідації аварійної ситуації та підключення опалення в будинки Черкас влада міста обіцяє повідомити додатково.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.