Час вдягати вологі марлеві пов’язки та зачиняти вікна – речник областного ДСНС

Новини Черкаси

Погані новини в тому, що ситуація найближчим часом не зміниться. Пожежі на Київщині дають Черкащині всі свої наслідки. Про це інформує речник ДСНС в Черкаській області Константин Проценко в своєму пості у фейсбуці

11951801_10207467702193393_6489191956303282572_n

“Паніка наростає, Черкаси затягнуло димом, телефони обірвали, і не лише журналісти. Було багато звернень від простих черкащан особливо від тих хто схильний до алергії чи має хронічні захворювання органів дихання. тут можу сказати ,що є дві новини, погана та гарна. Гарна полягає в тому що ми живемо не в Києві чи Києвській області де ситуація через сильні затяжні пожежі дуже складна, навіть закривають школи.

Погана в тому, що нажаль швидко вона не зміниться. Напрямок вітру та знижений тиск принесуть нам усе, що будне підніматися у повітря на Київщині. Певне полегшення принесуть короткочасні дощі та грози у найближчі два дні проте істотно на ситуацію вони не вплинуть. Час закривати вікна, одягати мокрі марлеві повязки, пити антиалергенні пігулки та контролювати стан здоров*я літніх людей.
Рятувальники несуть службу у посиленому варіанті, пожеж в екосистемах на території Черкаської області немає, але не спадаємо у благосний стан, аджне достатньо необережного вчинку однієї людини і ми можемо опинитися у ситуації задимленого Києва. Не проходьте повз дурнів із сірниками та вогнищами, не ходіть до лісу і не пускайте чоловіків на полювання.
Тримайтесь, усе проходить, і це минеться.” – повідомляє пан Проценко

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.