Бюджет міста Черкаси на 2016 рік розглядають депутати на комісії

Новини Черкаси

У Черкаській міській раді триває розгляд міського бюджету на 2016 рік. Зокрема голосувати за бюджет відмовились Партія Укроп, Черкащани і Партія вільних демократів які сьогодні не будуть розглядати міський бюджет 2016.

бюджет

Цю позицію публічно озвучив Павло Карась. Мотивація – діюче Законодавство на якому пораховані показники вже не чинне. Проте, саме чинне Законодавство, ще не оприлюдено та не опубліковано офіційно. Відповідно чинні норми старих Законів та Кодексів.

Проте, в умовах, що склалися несвоєчасне прийняття міського бюджету Черкас може призвести до невиплати заробітної плати в повному обсязі вчителям та лікарям в січні 2016 року. А невиплата зарплати матиме досить важкі наслідки та відповідальність  наголосив Олександр Радуцький

Головний фінансист Черкас Наталія Джуган наголосила на вимозі чинного законодавства у частині необхідності прийняття бюджету до 25 грудня.

В разі прийняття Державного бюджету місцеві бюджети мають бути уточнені протягом 2 тижнів.

Обговорення триває. Переглянути можна за посиланням . Розляд же питання на сесії планується вже у вівторок 29 грудня 2015 року.

Станом на 11 годину 28 грудня Закон “Про державний бюджет 2016” не опублікований та не підписаний.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.