Булатецький підозрює змову щодо фальсифікацій в 2 турі виборів міського голови Черкас

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Ранкові Черкаси 6 листопада знов здригнулися від відвертостей головного радикала області Миколи Булатецького. Пан Микола звинуватив міського голову в поширенні неправдивої інформації та можливу підготовку фальшування 2 туру виборів мера.

1443336635-876

Нижче приводимо текст звернення:

“ПУБЛІЧНО
міському голові Черкас ОДАРИЧУ Сергію
заступнику голови Черкаської ОДА САСУ Юрію
голові обласного осередку “Батьківщини” БОНДАРЕНКУ Анатолію
голові Черкаської ОДА ТКАЧЕНКУ Юрію
до сайту Procherk.info як спростування неправдивої інформації:

Учора ОДАРИЧ Сергій поширив недостовірну інформацію про причетність до фальшування виборів мною і Сергієм Тищенком. Одаричу добре відомо, що ні я, ні Сергій Тищенко не подавали кандидатури до ОВК. Кандидатури подані народним депутатом ВОВКОМ В. І.,
особистим другом і партнером Одарича.

Укотре інформую: особлива ситуація з Черкаською міської ТВК – на умовах політичної корупції (тобто не безкоштовно) за вказівкою вищого керівництва партій до ТВК заведені виключно люди Одарича (“Народний Фронт” – 3 особи, “Солідарність” – 2 особи, РПЛ – 1 особа, + Матюша, +інші). Це призведе до брутального фальшування виборів під час другого туру на виборах міського голови. Готовий дати свідчення з цього приводу правоохоронним органам прямо в ТВК, що є місцем злочину.

Юрій САС сьогодні поширив інформацію, ніби я спростував своє звернення до Пустовора щодо причетності Саса до фальшування виборів до Черкаської обласної ради.
Ще раз підтверджую: нічний сфальшований підсумковий протокол (від 04.11.15) був завчасно сформований під керівництвом Ю. Саса.
Вимагаю від Саса з’явитися до Владислава Пустовара з повинною, інакше – буде гірше.

До БОНДАРЕНКА особливо: Анатолій має багато гріхів перед громадою Черкас і Черкащини. Тому раджу: Анатолій Васильович, йди до церкви (краще у присутності ЗМІ) – стань на коліна перед Господом-Богом і людьми – покайся. І думаю, ти ще зможеш послужити громаді міста. Бо твої опоненти ще більш грішні…

Юрію ТКАЧЕНКУ. Нам відомо, що Адміністрація Президента спонукала Вас фальшувати вибори на користь провладної партії, а тепер спонукає підтримати на посаду міського голови Сергія Одарича. Цитую Вас: “Я хочу зберегти ту гідність, з якою прийшов на посаду”. Не думаю, що Ви з позитивним іміджем прийшли на посаду, але ніби тримаєтеся (бували й гірші).”

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.