Будьте пильними – на Шевченка-Г.Сталінграда зняли додаткову зелену стрілку

Новини Черкаси

Черкащани почали їздити на червоний за фактичної відсутності зеленої стрілки на перехресті Шевченка-Г.Сталінграда. За рішенням ДАІ експеримент на цьому перехресті завершено. 

DyrxWSwXijA

Як повідомляють в ДАІ зняття викликано тим, що значна частина водіїв при проїзді перехрестя ігнорує вимоги п. 8.7.3 ПДР який передбачає, що стрілка зеленого кольору дозволяє рух при увімкненому червоному сигналі лише за умови надання переваги в русі іншим його учасникам, які рухаються з інших напрямків на сигнал світлофора, що дозволяє рух. Систематичне невиконання вимог вказаного пункту ПДР значно ускладнило можливість пішоходів для безпечного переходу через бульвар Шевченка.

Так було ще тиждень тому

QONjtNyoG60
Враховуючи значну кількість скарг від учасників дорожнього руху, а саме пішоходів, які щоденно надходять до Управління ДАІ з приводу безпеки руху на даному перехресті, прийнято рішення повернутись до попередньої схеми організації дорожнього руху та демонтувати табличку з зеленою стрілкою.

Проте вже станом на 8 жовтня стрілки немає

CSrvCcOQj6o

Державтоінспекція Черкаської області звертається до водіїв з проханням, віднестися з розумінням та дотримуватись Правил дорожнього руху.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.