Броньовики Барс-8 готові виробляти в Черкасах для потреб українського війська

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Чи закуповуватиме держава броньовики для війська в Черкасах? Вирішення цього питання можливе через прийняття державної програми. З такою пропозицією вчора на засіданні уряду виступив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко

157276

Підтримати вітчизняне машинобудування закликав урядовців голова Черкаської ОДА. Область має пропозицію, бракує лише державного сприяння. Юрій Ткаченко озвучив її вчора на засіданні Кабміну.

Черкаський завод «Богдан» готовий забезпечувати бійців броньовиками «Барс-8». За характеристиками вони є аналогами «KrazSpartan». Ці бронемашини продовжують лінійку, що створюють черкаські конструктори.

Читай також: Черкаський завод виготовить 90 автомобілів Барс для Нацгвардії України

– Новий бронеавтомобіль розроблений у ПАТ «Автомобільна компанія«Богдан Моторс», – зауважує очільник області. – Ураховані всі побажання Мінобороний Нацгвардії. Військовим він сподобався. Ми маємо значний спад у машинобудуванні. Від початку року в області вироблено лише понад півтори сотні автомобілів. Якщо буде державна підтримка, то зможемо використати свій потенціал. Завод готовий працювати за держзамовленням.

Українська розробка «Барс-8» коштує значно менше від схожих аналогів. І таке виробництво, як наголошує Юрій Ткаченко, – це, передовсім, зайнятість черкащан, наповнення бюджету тощо. Тому Черкащина розраховує на відповідну державну програму.

Інформація прес-служби Черкаської ОДА

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.